Патриархия.ru

Syndicate content Патріархія.ru
Офіційний сайт Руської Православної Церкви
Оновлене: 43 хв. 34 сек. тому

Ієрарх Єрусалимської Православної Церкви виступив з лекцією в Київській духовній академії

26 June, 2019 - 19:04
26 червня в Київських духовних школах з відкритою лекцією «Єрусалимська Церква: роль Матері Церков у Православ'ї» виступив митрополит Вострський Тимофій, екзарх Пресвятого Гробу Господнього на Кіпрі.
Categories: Patriarchia

У Москві пройшло третє стажування з лікарняного служіння для керівників і представників єпархіальних соціальних відділів

26 June, 2019 - 18:27
20-24 червня в Москві проходило душпастирське стажування з лікарняного служіння. Її пройшли представники 27 єпархій Руської Православної Церкви і представник Сімферопольської єпархії Української Православної Церкви. Це третє стажування з лікарняного служіння, організоване Синодальним відділом із благодійності. (рос.)
Categories: Patriarchia

До Москви будуть принесені мощі святителя Луки Кримського

26 June, 2019 - 17:23
Із Сімферополя до Москви буде принесена частка мощей святителя Луки (Войно-Ясенецького), архієпископа Сімферопольського і Кримського. Чесним мощам можна буде вклонитися з 5 по 15 липня в храмі Живоначальної Трійці в Останкіно. (рос.)
Categories: Patriarchia

Митрополит Волоколамський Іларіон зустрівся з Предстоятелем Елладської Православної Церкви

26 June, 2019 - 16:45
Під час бесіди були порушені питання, що стосуються двосторонніх відносин між Руською Православною Церквою та Елладською Православною Церквою. (рос.)
Categories: Patriarchia

Відбулася зустріч голови ВЗЦЗ з послом Росії в Греції

26 June, 2019 - 16:39
26 червня в Афінах, у будівлі Посольства Російської Федерації, відбулася зустріч голови Відділу зовнішніх церковних зв'язків Московського Патріархату митрополита Волоколамського Іларіона з Надзвичайним і Повноважним послом Росії в Греції А.М. Масловим. (рос.)
Categories: Patriarchia

Делегати низки Помісних Церков взяли участь в урочистостях з нагоди дня тезоіменитства Блаженнішого митрополита Онуфрія

26 June, 2019 - 14:31
Представники низки Помісних Православних Церков взяли участь в урочистостях з нагоди дня тезоіменитства, п'ятиріччя Предстоятельського служіння та 75-річчя Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Онуфрія, що відбулися 25 червня в Успенській Києво-Печерській лаврі.
Categories: Patriarchia

Предстоятелі Помісних Православних Церков привітали Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Онуфрія з днем тезоіменитства

26 June, 2019 - 13:51
Привітання Блаженнішому митрополитові Київському і всієї України Онуфрію з нагоди дня тезоіменитства направили Предстоятелі Сербської, Болгарської, Польської Церков, а також Православної Церкви Чеських земель і Словаччини та Православної Церкви в Америці.
Categories: Patriarchia

Пастир, яким благословив Господь Україну в лихоліття

26 June, 2019 - 13:31
Представники Помісних Православних Церков на брифінгу, присвяченому урочистостям з нагоди дня тезоіменитства Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Онуфрія, що відбувся в Києві, висловили підтримку Українській Православній Церкві та її Предстоятелю.
Categories: Patriarchia

Вітання Святішого Патріарха Кирила депутату Державної Думи РФ Г.А. Зюганову з 75-річчям від дня народження

26 June, 2019 - 12:00
Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил привітав депутата Державної Думи Федеральних Зборів Російської Федерації Г.А. Зюганова з 75-річчям від дня народження. (рос.)
Categories: Patriarchia

У Великому Новгороді пройшла науково-практична конференція «Церква та архітектурно-культурна спадщина: збереження, відновлення і відтворення»

26 June, 2019 - 11:12
25 червня у приміщенні Дворянського зібрання Великого Новгорода відбулася Всеросійська з міжнародною участю науково-практична конференція «Церква та архітектурно-культурна спадщина: збереження, відновлення і відтворення». Основною метою форуму було обговорення різних аспектів участі Церкви у збереженні, реставрації та повній реконструкції пам'ятників церковного зодчества. (рос.)
Categories: Patriarchia

У Києво-Печерській лаврі відбулися урочистості з нагоди дня тезоіменитства Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Онуфрія

25 June, 2019 - 20:52
25 червня, в день пам'яті преподобного Онуфрія Великого, Блаженніший митрополит Київський і всієї України Онуфрій звершив Літургію на площі перед Успенським собором Києво-Печерської лаври. В урочистостях з нагоди дня тезоіменитства, п'ятиріччя Предстоятельського служіння та 75-річного ювілею Предстоятеля Української Церкви також взяли участь представники Помісних Православних Церков.
Categories: Patriarchia

Громадські організації та Церква обговорили реформування психоневрологічних інтернатів на спецзасіданні Ради з прав людини

25 June, 2019 - 20:14
24 червня в Адміністрації Президента Російської Федерації пройшло спеціальне засідання Ради з прав людини при Президентові Росії. Представники громадських організацій та Церкви виступили за реформування системи психоневрологічних інтернатів. (рос.)
Categories: Patriarchia

У Загальноцерковній аспірантурі розпочався тижневий семінар «Ефективне управління проектами та фандрайзинг у церковному служінні»

25 June, 2019 - 17:48
24 червня в Загальноцерковній аспірантурі та докторантурі імені святих рівноапостольних Кирила й Мефодія почався тижневий семінар для керівників проектів і фандрайзерів, які працюють в єпархіях Руської Православної Церкви. (рос.)
Categories: Patriarchia

Телеканал «Спас» запускає просвітницькі круїзи по Волзі

25 June, 2019 - 16:50
Круїзний оператор «Мостурфлот» і телеканал «Спас» запускають спільний проект — просвітницькі круїзи по Волзі. Перший тематичний круїз пройде з 12 по 18 липня. (рос.)
Categories: Patriarchia

Митрополит Лімасольський Афанасій: Захоплююся тим, як митрополит Онуфрій прийняв цю кризу

25 June, 2019 - 15:32
Інтерв'ю митрополита Лімасольського Афанасія (Кіпрська Православна Церква) Інформаційно-просвітницькому відділу Української Православної Церкви.
Categories: Patriarchia

В Арзамасі пройшли урочистості, присвячені шанованій іконі Божої Матері «Достойно є» Новодівочого Олексіївського монастиря

25 June, 2019 - 14:20
23-24 червня в місті Арзамасі Нижньогородської області пройшли урочистості з нагоди святкування на честь ікони Божої Матері «Достойно є». Один із шанованих списків ікони знаходиться в Арзамасі і є святинею Новодівочого в ім'я Олексія, чоловіка Божого, жіночого монастиря, що відроджується. Чудотворна ікона «Достойно є» була втрачена у 20-і роки ХХ століття після закриття обителі, а на початку 2017 року знайдена стараннями попечителів. (рос.)
Categories: Patriarchia

12 питань до Блаженнішого митрополита Київського Онуфрія — про красу і свободу, спокуси, розкол і стійкість у вірі

25 June, 2019 - 13:59
Напередодні дня ангела Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший митрополит Київський і всієї України Онуфрій дав інтерв'ю «Церковній православній газеті».
Categories: Patriarchia

Розпочалася паломницька поїздка митрополита Волоколамського Іларіона до Греції

25 June, 2019 - 12:38
23 червня голова Відділу зовнішніх церковних зв'язків Московського Патріархату митрополит Волоколамський Іларіон прибув до Греції для здійснення паломництва, приуроченого до проведення в єпархіях Елладської Православної Церкви традиційних пам'ятних заходів на честь святого апостола Павла. (рос.)
Categories: Patriarchia

Відбулася зустріч Предстоятеля Української Православної Церкви з делегаціями Помісних Церков

25 June, 2019 - 10:55
24 червня по закінченні всеношної в Успенській Києво-Печерській лаврі Блаженніший митрополит Київський і всієї України Онуфрій прийняв делегації Помісних Православних Церков, які прибули до Києва на святкування дня тезоіменитства Предстоятеля Української Православної Церкви.
Categories: Patriarchia

Вітання Святішого Патріарха Кирила з нагоди 60-річчя від дня заснування Київської міської клінічної лікарні ім. Л.А. Ворохобова м. Москви

25 June, 2019 - 10:00
Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил привітав колектив Міської клінічної лікарні ім. Л.А. Ворохобова м. Москви з 60-річчям від дня заснування медичного закладу. (рос.)
Categories: Patriarchia