КИЇВ. Розпочне роботу XI Міжнародний фестиваль православного кіно «Покров»

КИЇВ. Розпочне роботу XI Міжнародний фестиваль православного кіно «Покров»

 

З 11 по 14 жовтня 2013 року з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира в Києві відбудеться XI Міжнародний фестиваль православного кіно «Покров», присвячений святкуванню 1025-річчя Хрещення Русі. Урочисте відкриття пройде 11 жовтня у Національній опері України о 18.00.
 
Особливістю цьогорічного фестивалю стане те, що вперше за його історію буде організовано пряму онлайн-трансляцію показів кращих фільмів фестивалю. Це дозволить шанувальникам православного кіно (в тому числі — інвалідам) по всьому світу стати активними учасниками і глядачами фестивалю.
 
Конкурсна програма XI «Покрова» містить 59 стрічок християнського змісту в номінаціях ігрового, документального, короткометражного та анімаційного кіно, створених за останні два роки в різних країнах світу.
 
Урочисте закриття XI фестивалю православного кіно «Покров» відбудеться в день православного свята Покрова Пресвятої Богородиці, 14 жовтня, в Будинку кіно (вул.Саксаганського, 6) о 18.00.
 
   ***
Міжнародний фестиваль православного кіно «Покров» є проектом Київського Троїцького Іонинського монастиря і проводиться щорічно з 2003 року з благословення Блаженнішого Митрополита Володимира. 
 
Метою кінофестивалю «Покров» є популяризація фільмів християнського змісту і відзначення кращих православних стрічок.
 
Керівник проекту — голова Синодального відділу УПЦ у справах молоді єпископ Обухівський Іона. Президент МФПК «Покров» — народний депутат України Андрій Деркач. Директор фестивалю — заступник голови Синодального молодіжного відділу з питань культури і спорту протоієрей Олександр Акулов. 
 
Детальніше читайте на сайті фестивалю: http://www.pokrovkino.com