АНОНС. У жовтні-листопаді відбудеться Всеукраїнський хресний хід по установам виконання покарань із часточкою Чесного і Животворящого Хреста Господнього та мощами святих рівноапостольних царів Костянтина і Єлени

 

За благословенням Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира у жовтні-листопаді цього року відбудеться Всеукраїнський хресний хід по установам виконання покарань на території України з шанованими християнськими святинями – часточкою Чесного і Животворящого Хреста Господнього та мощами святих рівноапостольних царів Костянтина і Єлени. 


Організаторами хресного ходу є Синодальний відділ Української Православної Церкви у справах пастирської опіки пенітенціарної системи спільно з Державною пенітенціарною службою України за сприяння благодійного фонду УПЦ на честь святителя Іоанна Милостивого та Спасо-Преображенського братства.


Мета цього заходу – духовна підтримка людей, які перебувають у місцях позбавлення волі, відродження традицій благодійності в суспільстві, спрямованих на сприяння будівництву тюремних храмів, духовно-пастирській опіці засуджених.


У програмі відвідання установ виконання покарань – звершення молебнів перед шанованими святинями, роздача духовної літератури і пастирські звернення до персоналу установ і засуджених до позбавлення волі.


Хресний хід триватиме від 1 жовтня до 15 листопада цього року і пройде по більш ніж 70 установах виконання покарань, у числі яких чоловічі і жіночі колонії різного рівня безпеки, слідчі ізолятори та виховні колонії для неповнолітніх.


Організатори цього заходу сподіваються, що він буде духовно корисним для тих, хто перебуває за ґратами, допоможе їм переосмислити своє минуле та життєві цінності, підтримає їх на шляху покаяння.


Контактна електронна адреса Синодального відділу УПЦ у справах пастирської опіки пенітенціарної системи сhapelinprison@gmail.com

 

Прес-служба  Синодального відділу УПЦ у справах пастирської опіки пенітенціарної системи