ДАМІАН, Єпископ Фастівський

ДАМІАН, Єпископ Фастівський

Вікарій Київської Митрополії
У миру - Олег Олександрович Давидов
Народився 01.12.1959.
Хіротонія – 30.08.2012


Єпископ Фастівський Даміан (у миру Олег Олександрович Давидов) народився 1 грудня 1959 р. у м. Одеса.

У 1990 р. закінчив Одеську духовну семінарію.

З 1 березня 1988 р. — послушник Одеського Свято-Успенського чоловічого монастиря, а з 12 липня того ж року — Святої Успенської Києво-Печерської Лаври.

27 жовтня 1988 р. пострижений у чернецтво з ім'ям Даміан на честь Даміана Печерського, 30 жовтня того ж року висвячений у сан диякона, а 13 листопада — в сан ієромонаха.

У 1992 р. призначений настоятелем столичного Введенського храму на Печерську.

28 квітня 1994 р. нагороджений хрестом з прикрасами. 7 грудня 1996 р., після перетворення парафії на монастир, указом Священного Синоду призначений намісником цього монастиря.

21 квітня 1997 р. зведений у сан архімандрита.

27 листопада 2008 р. нагороджений другим хрестом з прикрасами.

25 серпня 2012 р. обраний єпископом Фастівським, вікарієм Київської Митрополії.

27 серпня у храмі на честь Усіх святих столичного Пантелеймонівського жіночого монастиря у Феофанії Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Володимир очолив наречення архімандрита Даміана (Давидова) на єпископа Фастівського.

Архієрейська хіротонія єпископа Даміана відбулася 30 серпня 2012 року, у соборному храмі столичного Пантелеймонівського жіночого монастиря у Феофанії.
 
Читайте також:

Слово архімандрита Даміана (Давидова) при нареченні його у єпископа Фастівського, вікарія Київської Митрополії >>>

Слово на вручення жезла Преосвященному Даміану, єпископу Фастівському, вікарію Київської Митрополії >>>