КИЇВ. Блаженніший Митрополит Володимир благословив назвати Київську міську клінічну лікарню № 1 іменем рівноапостольного князя Володимира

КИЇВ. Блаженніший Митрополит Володимир благословив назвати Київську міську клінічну лікарню № 1 іменем рівноапостольного князя Володимира

 

13 вересня Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Володимир прийняв у своїй резиденції у Свято-Пантелеймонівському монастирі у Феофанії Головного лікаря Київської міської клінічної лікарні № 1 Ігоря Чермака.

 

На зустрічі також були присутні: керуючий справами УПЦ архієпископ Бориспільський Антоній, секретар Предстоятеля УПЦ архієпископ Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр, благочинний лікарняних храмів м. Києва протоієрей Роман Барановський, настоятель столичного храму святого праведного Іоанна Кронштадтського протоієрей Нестор Коломієць.

 

Блаженніший Митрополит Володимир підтримав ініціативу Ігоря Івановича і благословив назвати Київську міську клінічну  лікарню № 1 іменем рівноапостольного князя Володимира та побудувати на її території каплицю на честь хрестителя Київської Русі. Настоятелем майбутньої каплиці було призначено отця Нестора Коломійця.

 

За заслуги перед Українською Православною Церквою Блаженніший Владика нагородив Головного лікаря Київської міської клінічної лікарні № 1 Ігоря Чермака орденом Української Православної Церкви святого рівноапостольного князя Володимира.

 

На думку Ігоря Чермака, медицина і лікарська справа не можуть існувати без духовності та тих глибоких речей, завдяки яким існує світ. Доповнення назви лікарні святим іменем буде надихати та спонукати керівництво, лікарів та тих, хто лікується на ще більш тонкий підхід до значимості лікарської справи та існування людини у цьому світі.

 

Блаженніший Владика порадив обрати Небесного покровителя лікарні  - рівноапостольного князя Володимира, «який відповідає за все, і в тому числі, за охорону здоров’я».

 

Фоторепортаж >>>