КИЇВ. Під головуванням Блаженнішого Митрополита Володимира відбулося чергове засідання Священного Синоду УПЦ (+відео)

fotolitopys.in.ua


8 травня у Синодальному залі Київської Митрополії під головуванням Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира відбулося  чергове засідання Священного Синоду Української Православної Церкви.


У засіданні взяли участь: митрополит Одеський і Ізмаїльський Агафангел, митрополит Луганський і Алчевський Іоанникій, митрополит Чернівецький і Буковинський Онуфрій, митрополит Донецький і Маріупольській Іларіон, митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, митрополит Сімферопольський і Кримський Лазар, архієпископ Хустський і Виноградівський Марк, архієпископ Білоцерківський і Богуславський Митрофан, архієпископ Чернігівський і Новгород-Сіверський Амвросій, архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський Никодим, єпископ Бердянський і Приморський  Єлисей.


На початку засідання Предстоятель Української Православної Церкви  звернувся до ієрархів зі вступним словом: «Вітаю вас із святом Пасхи і бажаю, щоби Христос не залишав нас у наших справах, думках та серцях. Хочу поклонитися усім, хто перебував поруч під час моєї хвороби, – владикам, отцям та мирянам, і  бажаю, щоби  Господь воздав їм за це».

 

 ЖУРНАЛИ  >>>

 

Фоторепортаж

 

Відео