КИЇВ. Відбулось чергове засідання Священного Синоду Української Православної Церкви (+ЖУРНАЛИ)

КИЇВ. Відбулось чергове засідання Священного Синоду Української Православної Церкви (+ЖУРНАЛИ)
fotolitopys.in.ua
fotolitopys.in.ua
fotolitopys.in.ua
fotolitopys.in.ua

20 липня  в синодальному залі резиденції Предстоятеля Української Православної Церкви (Свято-Пантелеімонівський монастир у Феофанії) під головуванням Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира відбулось чергове засідання Священного Синоду Української Православної Церкви.


В роботі взяли участь Преосвященні митрополити Одеський і Ізмаїльський Агафангел, Сімферопольський і Кримський Лазар, Чернівецький і Буковинський Онуфрій, Донецький і Маріупольський Іларіон, Вишгородський і Чорнобильський Павел, Черкаський і Канівський Софроній, архієпископи Хустський і Виноградівський Марк, Білоцерківський і Богуславський Митрофан, Бориспільський Антоній (керуючий справами УПЦ), Тульчинський і Брацлавський Іонафан, Рівненський і Острозький Варфоломій, єпископ Сєверодонецький і Старобільський Агапіт.


Священний Синод розглянув низку питань, що регулюють різні сторони буття Української Православної Церкви.


Серед найбільш важливих підсумків засідання Священного Синоду – рішення про відродження в Україні при столичному храмі святителя Михаїла, першого митрополита Київського подвір’я Свято-Пантелеімонівського на Афоні монастиря.


У відповідь на клопотання преосвященних владик, Священний Синод благословив відкриття декількох нових монастирів, а також вніс доповнення до собору Волинських святих.

 


На засіданні були розглянуті матеріали про знайдення оригіналу Малочернеччинського образу Христа Спасителя «Хліб життя», який вважався втраченим з 20-х років XX століття. Постійним місцеперебуванням цієї ікони був визначений Спасо-Преображенський кафедральний собор міста Суми, де свого часу ікона була явлена і прославлена як чудотворна.


Деякі рішення Синоду торкнулися питань щодо діяльності Синодальних установ та Духовних навчальних закладів.


Також були розглянуті кадрові питання.

 

Фоторепортаж

 

 

Журнали засідання Священного Синоду УПЦ (опубліковані )>>>