Офіційний коментар. Митрополита Володимира виписано з лікарні

10 травня Митрополита Київського і всієї України Володимира було виписано з клініки "Оберіг", де він проходив лікування та реабілітацію. Стан Блаженнішого стабільний, дозволяє йому повернутися до роботи, брати участь у церковних заходах, зустрічах, громадському житті.


Митрополита Володимира було госпіталізовано 30 жовтня 2011 року з приводу ускладнень, що виникли на фоні основного захворювання - хвороби Паркінсона, у важкому стані, що потребувало довготривалого лікування.


До процесу лікування були залучені провідні фахівці України та іноземні колеги. Під час лікування були використані унікальні медичні технології з існуючих в сучасній медицині, а також комплекс реабілітаційних заходів, що дозволяє людині після тяжкої, довготривалої хвороби повернутись до повноцінного життя. Певні лікувальні заходи були застосовані вперше в Україні фахівцями Клініки "Оберіг" за підтримки іноземних колег.


Команда фахівців, що на протязі цього часу лікувала Митрополита Володимира, щохвилини відчували невичерпну силу віри, силу молитви мільйонів вірян, які співпереживали в ці важкі для Блаженнішого часи.


Певний час після виписки Митрополит Володимир буде знаходитись під наглядом лікарів, періодично проходити наступні етапи фізичної реабілітації в умовах реабалатаційного центру.Архієпископ Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр, секретар Предстоятеля УПЦ
В.О. Рибчук, генеральний директор Клініки "Оберіг"