Список учасників Собору УПЦ (8 липня 2011 року)


СПИСОК
учасників Собору Української Православної Церкви
8 липня 2011 року


Єпископат УПЦ:

Постійні Члени Священного Синоду:

1.    Предстоятель Української Православної Церкви,
Митрополит Київський і всієї України Володимир

2.    Митрополит Харківський і Богодухівський Никодим, ректор Харківської Духовної семінарії
3.    Митрополит Одеський та Ізмаїльський Агафангел
4.    Митрополит Луганський і Алчевський Іоаннікій
5.    Митрополит Чернівецький і Буковинський Онуфрій, Голова Церковного суду
6.    Митрополит Донецький і Маріупольський Іларіон
7.    Митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, Голова Комісії у справах монастирів
8.    Архієпископ Хустський і Виноградівський Марк
9.    Архієпископ Білоцерківський і Богуславський Митрофан, Керуючий справами УПЦ
10.    Архієпископ Переяслав-Хмельницький і Вишневський Александр, Голова Відділу зовнішніх церковних зв’язків УПЦ

Єпископат:

11.    Митрополит Дніпропетровський і Павлоградський Іриней
12.    Митрополит Сімферопольський і Кримський Лазар, ректор Сімферопольської Духовної семінарії
13.    Митрополит Луцький і Волинський Ніфонт
14.    Митрополит Хмельницький і Старокостянтинівський Антоній
15.    Митрополит Черкаський і Канівський Софроній
16.    Митрополит Овруцький і Коростенський Віссаріон
17.    Митрополит Миколаївський і Вознесенський Пітирим
18.    Архієпископ Тульчинський  і Брацлавський Іонафан
19.    Архієпископ Рівненський і Острозький Варфоломій
20.    Архієпископ Тернопільський і Кременецький Сергій
21.    Архієпископ Білогородський Николай, вікарій Київської Митрополії
22.    Архієпископ Кам’янець-Подільський і Городоцький Феодор
23.    Архієпископ Львівський і Галицький Августин, Голова Богословсько-канонічної комісії при Священному Синоді, Голова Синодального відділу по взаємодії зі збройними силами та іншими військовими формуваннями України
24.    Архієпископ Сарненський і Поліський Анатолій
25.    Архієпископ Вінницький і Могилів-Подільський Симеон
26.    Архієпископ Криворізький і Нікопольський Єфрем
27.    Архієпископ Херсонський і Таврійський Іоанн, Голова комісії по канонізації святих при Священному Синоді
28.    Архієпископ Чернігівський і Новгород-Сіверський Амвросій
29.    Архієпископ Ізюмський Онуфрій, вікарій Харківської єпархії
30.    Архієпископ Почаївський Володимир, вікарій Київської Митрополії
31.    Архієпископ Полтавський і Миргородський Филип, Голова Місіонерського відділу при Священному Синоді, ректор Полтавської Місіонерської Духовної семінарії
32.    Архієпископ Запорізький і Мелітопольський Лука
33.    Архієпископ Святогірський Арсеній, вікарій Донецької єпархії
34.    Архієпископ Бориспільський Антоній, вікарій Київської Митрополії, ректор Київської Духовної академії і семінарії, Голова учбового  комітету при Священному Синоді
35.    Архієпископ Мукачівський і Ужгородський Феодор
36.    Єпископ Сєверодонецький і Старобільський Агапіт
37.    Єпископ Уманський і Звенигородський Пантелеімон
38.    Єпископ Хотинський Мелетій, вікарій Чернівецької єпархії
39.    Єпископ Білгород-Дністровський Алексій, вікарій Одеської єпархії
40.    Єпископ Горлівський і Слов'янський Митрофан
41.    Єпископ Макіївський Варнава, вікарій Донецької єпархії
42.    Єпископ Бердянський і Приморський Єлисей
43.    Єпископ Житомирський і Новоград-Волинський Никодим
44.    Єпископ Ніжинський і Прилуцький Іриней
45.    Єпископ Володимир-Волинський і Ковельський Володимир
46.    Єпископ Макарівський Іларій, вікарій Київської Митрополії, Голова Синодального відділу з проблем біоетики та етичних питань
47.    Єпископ Івано-Франківський і Коломийський Пантелеімон
48.    Єпископ Яготинський Серафим,  вікарій Київської Митрополії
49.    Єпископ Сумський і Охтирський Євлогій
50.    Єпископ Кіровоградський і Новомиргородський Іоасаф
51.    Єпископ Олександрійський і Світловодський Антоній
52.    Єпископ Васильківський Пантелеімон, вікарій Київської Митрополії, Голова Синодального відділу у справах сім’ї
53.    Єпископ Городницький Александр, вікарій Київської Митрополії
54.    Єпископ Конотопський і Глухівський Іосиф, Голова Синодального відділу у справах пастирської опіки козацтва України та духовно-фізичного виховання молоді
55.    Єпископ Дубнівський Нектарій, вікарій Рівненської єпархії
56.    Єпископ Дніпродзержинський і Царичанський Володимир
57.    Єпископ Новомосковський Євлогій, вікарій Дніпропетровської єпархії
58.    Єпископ Джанкойський і Роздольненський Аліпій 
59.    Єпископ Рокитнянський Никодим , вікарій Білоцерківської єпархії
60.    Єпископ Дрогобицький Філарет, вікарій Львівської єпархії, Голова Синодального відділу з питань охорони здоров’я та пастирської опіки медичних закладів
61.    Єпископ Броварський Феодосій, вікарій Київської Митрополії, Голова синодального відділу пастирської опіки воїнів-інтернаціоналістів
62.    Єпископ Новокаховський і Генічеський Філарет, Голова синодальної літургічної комісії
63.    Єпископ Шепетівський і Славутський Діонісій
64.    Єпископ Кременчуцький і Лубенський Николай

Заштатні єпископи УПЦ

65.    Архієпископ Василій (Златолінський)
66.    Архієпископ Пантелеімон (Романовський)
67.    Архієпископ Гурій (Кузьменко)
68.    Єпископ Мефодій (Петровцій)
69.    Схієпископ Аліпій (Погребняк)
70.    Схієпископ Сергій (Залізницький)
71.    Єпископ Інокентій (Шестопаль)
72.    Єпископ Іполит (Хілько)

Голови Синодальних установ УПЦ

73.    Професор протоієрей Віталій Косовський, секретар Київської Митрополії УПЦ, Голова Синодального відділу з архітектури, будівництва та охорони пам’яток церковної архітектури УПЦ;
74.    Архімандрит Іона (Черепанов), Голова Синодального відділу у справах молоді;
75.    Протоієрей Георгій Коваленко, Голова Синодального Інформаційно-просвітницького відділу Української Православної Церкви;
76.    Протоієрей Володимир Савельєв, Голова Видавничого відділу Української Православної Церкви;
77.    Протоієрей Василій Русінка, Представник УПЦ у Верховній Раді України;
78.    Священик Віктор Яценко, Голова Синодального відділу УПЦ у справах пастирської опіки пенітенціарної (тюремної) системи;
79.    Ігуменя Серафима (Шевчик), Голова Синодального відділу «Місія Церква і культура»;
80.    Архідиякон Сергій Косовський, Голова Синодального відділу з благодійності та соціального служіння УПЦ;
81.    Волинець Валентин Феодосійович, Голова Юридичного відділу Київської Митрополії УПЦ;
82.    Жуков Микола Вікторович, Голова Адміністративно-господарського управління.

Ректори Духовних академій та семінарій УПЦ

83.    Архімандрит Віктор (Бедь), ректор Ужгородської української православної богословської академії;
84.    Протоієрей Володимир  Васильович Конончук, ректор Луганського богословського університету на честь Архістратига Михаїла;
85.    Архімандрит Нафанаїл (Петро Григорович Крикота), ректор Почаївської Духовної семінарії;
86.    Протоієрей Сергій Миколайович Ющик, ректор Волинської Духовної семінарії;
87.    Архімандрит Серафим (Раковський Сергій Маркович), ректор Одеської Духовної семінарії;

Від Київської Митрополії УПЦ:

88.    Архімандрит Даміан (Давидов);
89.    Архімандрит Ісаакій (Андронік);
90.    Архімандрит Варсонофій (Столяр);
91.    Архімандрит Аркадій (Демченко);
92.    Архімандрит Іона (Радзівіл);
93.    Ігумен Лонгин (Чернуха);
94.    Ігуменя Калісфенія (Шамайло);
95.    Ігуменя Антонія (Фількіна);
96.    Монахиня Євтропія (Бобровнікова);
97.    Лисов Ігор Володимирович.

Від чоловічих ставропігійних монастирів

98.    Архімандрит Гавриїл (Анісімов), намісник ставропігійного чоловічого монастиря на честь прп.Паісія Величковського м.Севастополя;
99.    Архімандрит Антоній (Кріпак), намісник Різдва Пресвятої Богородиці ставропігійної Глинської пустині;




Від жіночих ставропігійних монастирів

100.    Ігуменя Стефана (Бандура), настоятелька Свято-Успенського Зимненського ставропігійного жіночого монастиря;
101.    Ігуменя Херувима (Грицишина), настоятелька Свято-Троїцького Немирівського ставропігійного жіночого монастиря;
102.    Ігуменя Михаїла (Фурманець), настоятелька ставропігійного жіночого монастиря на честь св.Анастасії Римлянині м.Житомира.
103.    Ігуменя Зоя (Пишна), настоятелька ставровропігійного жіночого монастиря на честь Ікони Божої Матері «Утолі мої печалі» с.Городниця Житомирської області.

Делегати від єпархій УПЦ

Білоцерківська
104.    Протоієрей Миколай Михайлович Сичевський, благочинний Володарського округу, настоятель Свято-Покровського храму с.Ожегівка Володарського р-ну;
105.    Архімандрит Амвросій (Єрохін), благочинний чоловічого монастиря прп. Серафима Саровського м.Біла Церква;
106.    Тихоненко Любов Степанівна, головний бухгалтер єпархіального управління

Бердянська
107.    Протоієрей Миколай Олексійович Іванченко, благочинний Нововасилівського округу, настоятель собору Володимирської ікони Божої Матері с.Нововасилівська Бердянського р-ну;
108.    Архімандрит Димитрій (Михешкін Віктор Іванович), благочинний Куйбишевського округу, настоятель Свято-Духівського храму смт Куйбишево;
109.    Щербина Володимир Володимирович, директор ТОВ «Югос-плюс»;

Вінницька
110.    Протоієрей Василь Іванович Рішко, ключар Спасо-Преображенського кафедрального собору м.Вінниці;
111.    Архімандрит Антоній (Нетребін Віталій Юрійович), намісник Свято-Усікновенського Лядівського чоловічого монастиря;
112.    Веселовська Наталія Олександрівна, співробітник відділу по роботі з молоддю Вінницької єпархії.

Володимир-Волинська
113.    Протодиякон Віктор Володимирович Мартиненко, прес-секретар єпархії;
114.    Архімандрит Вікентій (Мазур), намісник Успенського чоловічого монастиря с.Низкиничі Іваничівського р-ну;
115.    Савченко Валентина Мефодіївна, парафіянка Успенського кафедрального собору м.Володимир-Волинського.

Горлівська
116.    Протодиякон Олександр Степанович Киричук, клірик Свято-Миколаївського кафедрального собору м.Горлівки;
117.    Ігуменя Феодосія (Мельникова Наталія Іванівна), настоятелька, Свято-Сергіївського жіночого монастиря;
118.    Малицький Андрій Анатолійович, парафіянин Свято-Благовіщенського храму м.Горлівки.

Джанкойська
119.    Протоієрей Іоанн Омельянович Сисак, настоятель храму св.Олександра Невського смт Советське;
120.    Ігумен Діодор (Муратов Дмитро Вікторович), настоятель храму св.вмч. Пантелеімона м.Красноперекопська;
121.    Верещак Олег Володимирович, парафіянин Покровського кафедрального собору м.Джанкоя.

Дніпродзержинська
122.    Протоієрей Ігор Анатолійович Дідовець, настоятель храму св.блгв.кн. Ігоря м.Дніпродзержинська;
123.    Ігуменя Іуліанія (Загорулько Марина Леонідівна), настоятелька Свято-Покровсько-Михайлівського жіночого монастиря м.Дніпродзержинська;
124.    Федоренко Олександр Анатолійович, парафіянин храму св.блгв.кн. Ігоря м.Дніпродзержинська.

Дніпропетровська
125.    Протоієрей Ярослав Юрійович Денека, настоятель Спасо-Преображенського кафедрального собору м.Дніпропетровська;
126.    Архімандрит Мефодій (Кривошеєв Михайло Володимирович), настоятель Свято-Миколаївського храму м.Дніпропетровська;
127.    Ничипорук Микола Олександрович, референт Керуючого єпархією;

Донецька
128.    Архідиякон Андрій Анатолійович Чичикало, секретар єпархіального управління;
129.    Ігуменя Анна (Морозова Олена Вікторівна), настоятелька Свято-Миколаївського жіночого монастиря с.Микільське Волновахського р-ну;
130.    Нусенкіс Віктор Леонідович, парафіянин Свято-Миколаївського храму м.Донецька.

Житомирська
131.    Архімандрит Олексій (Овсянніков Олександр Олександрович), секретар єпархіального управління;
132.    Архімандрит Галактіон (Корнічук Микола Адамович), намісник Спасо-Преображенського Тригірського чоловічого монастиря;
133.    Голубовський Юрій Миколайович.
Запорізька
134.    Протоієрей Костянтин Валерійович Костюкович, настоятель Свято-Андріївського кафедрального собору м.Запоріжжя;
135.    Архімандрит Леонід (Шеремет Антон Павлович), секретар єпархіального управління;
136.    Богуслаєв В’ячеслав Олександрович, народний депутат України, голова ради директорів АТ «Мотор Січ»;

Івано-Франківська
137.    Протоієрей Валерій Ілліч Жигуц, голова відділу по роботі з громадськістю Івано-Франківської єпархії;
138.    Ігумен Діонісій (Федоров), намісник Свято-Михайлівського Угорницького чоловічого монастиря с.Баб’янка Коломийського р-ну;
139.    Ярмолюк Дмитро Олександрович, референт Керуючого єпархією.

Кам’янець-Подільська
140.    Протоієрей Олексій Михайлович Добош, благочинний Городоцького округу, настоятель храму прп. Онуфрія Великого м.Городка;
141.    Федорів Микола Іванович, аспірант Київського національного університету ім. М.П. Драгоманова.

Київська
142.    Професор протоієрей Миколай Петрович Забуга, почесний настоятель Свято-Георгіївського храму м.Києва;
143.    Монахиня Єліконида (Косовська Людмила Романівна), насельниця Київського Свято-Покровського жіночого монастиря;
144.    Литвиненко Михайло Семенович.

Кіровоградська
145.    Протодиякон Іоанн Іванович Ганчин, секретар єпархіального управління;
146.    Архімандрит Боголєп (Гончаренко Валерій Валерійович), настоятель Свято-Успенського храму м.Кіровограда;
147.    Давидов Юрій Григорович, голова правління ПРАТ «Креатин груп».

Конотопська
148.    Протоієрей Петро Назарчук, настоятель храму Казанської ікони Божої Матері с.Новомутин  Конотопського р-ну;
149.    Ігуменя Феодосія (Запольська), настоятелька Мовчанського Різдва Пресвятої Богородиці жіночого монастиря;
150.    Деркач Андрій Леонідович, народний депутат України

Кременчуцька
151.    Протоієрей Іоанн Магомедович Багаудінов, в.о. секретаря єпархіального управління;
152.    Архімандрит Венедикт (Малета Василь Іванович), намісник Антоніо-Феодосіївського Поточного чоловічого монастиря;
153.    Польщиков Микола Микитович.

Криворізька
154.    Протоієрей Симонюк Віктор Іванович, секретар єпархіального управління, настоятель храму Іверської ікони Божої Матері м.Кривого Рога;
155.    Архімандрит Володимир (Нероба), намісник Свято-Володимирського чоловічого монастиря м.Кривого Рога;
156.    Гулик Віктор Петрович, парафіянин Свято-Володимирського монастиря м.Кривого Рога.

Луганська
157.    Протоієрей Яков Васильович Лобов, настоятель Свято-Вознесенського храму м.Олександрівська, Луганської обл.;
158.    Архімандрит Варфоломій (Кузнєцов Денис Володимирович), намісник Свято-Іоанно-Предтеченського чоловічого монастиря с.Чугинка Станичко-Луганського р-н.;
159.    Мартиненко Юрій Миколайович.

Луцька
160.    Протоієрей Георгій Онисимович Шевчук, настоятель Свято-Покровського храму м.Луцька;
161.    Архімандрит Володимир (Гапонюк Василь Миколайович), намісник Свято-Хрестовоздвиженського чоловічого монастиря с.Старий Чарторийськ Маневицького р-ну;
162.    Бирилюк Оксана Михайлівна, юрисконсульт єпархії.

Львівська
163.    Протоієрей Богдан Євстахович Хилинський, настоятель храму Всіх святих с.Солошина Жовківського р-ну;
164.    Архімандрит Севастіан (Деркач Стефан Іванович), намісник Свято-Онуфріївського чоловічого монастиря с.Межигір’я Турківського р-ну;
165.    Кузнєцов Олексій Іванович, голова військового братства Свято-Георгіївського храму м.Львів.

Миколаївська
166.    Протоієрей Петро Петрович Струкало, діловод єпархії, настоятель Свято-Миколаївського храму м.Миколаєва;
167.    Архімандрит Варнава (Гладун Василь Андрійович), намісник чоловічого монастиря свв.рівноапп. Константина і Єлени с.Костянтинівка Жовтневого р-ну;
168.    Іноземцев Анатолій Серафимович, парафіянин Свято-Духівського храму м.Миколаєва.

Мукачівська
169.    Протоієрей Ігор Михайлович Білак, прес-секретар єпархії, клірик кафедрального собору Почаївської ікони Божої Матері;
170.    Ієромонах Іов (Маланка Іван Іванович), намісник Свято-Успенського чоловічого монастиря с.Кічерне Воловецького р-ну;
171.    Феннич Іван Васильович, секретар інформаційного відділу єпархії.

Ніжинська
172.    Протоієрей Василій Петрович Тимошенко, секретар єпархіального управління, клірик Миколаївського кафедрального собору м.Ніжина;
173.    Архімандрит Афанасій (Дьяков Віталій Анатолійович), голова інформаційно-видавничого відділу Ніжинської єпархії;
174.    Кириленко Олександр Вікторович, референт Керуючого єпархією.

Новокаховська
175.    Протоієрей Миколай Григорович Бойко, благочинний Каховського округу, клірик Свято-Покровського кафедрального собору;
176.    Архімандрит Феодосій (Петрусь), намісник Григорівського Бізюкова чоловічого монастиря с.Червоний Маяк Бериславського р-ну;
177.    Микитин Ярослав Іванович, голова правління ВАТ «Каховський завод електрозварювального обладнання».

Овруцька
178.    Протоієрей Євгеній Миколайович Васьковський, настоятель Свято-Миколаївського храму м.Радомишля;
179.    Ігумен Євстратій (Кондаков Василь Вячеславович), намісник чоловічого монастиря Казанської ікони Божої Матері с.Чоповичі Малинського р-ну;
180.    Герасимчук Олексій Анатолійович, референт Керуючого єпархією.

Одеська
181.    Протоієрей Андрій Вячеславович Новіков, секретар єпархіального управління, клірик Свято-Успенського Одеського кафедрального собору;
182.    Архімандрит Аркадій (Таранов Олександр Борисович), намісник Свято-Пантелеімонівського Одеського чоловічого монастиря;
183.    Півень Дмитро Олегович, помічник-консультант депутата Одеської обласної ради.

Олександрійська
184.    Протоієрей Євгеній Григорович Жабковський, настоятель храму прп. Максима Сповідника с.Суботці Знам’янського р-ну;
185.    Архімандрит Христофор (Лисенко Юрій Олександр), секретар єпархіального управління;
186.    Маслов Юрій Костянтинович, голова територіального антимонопольного комітету України.

Полтавська
187.    Протоієрей Іоанн Васильович Корнієнко, благочинний І Полтавського міського округу, настоятель Спаського храму м.Полтави;
188.    Ігумен Никанор (Лагутін Микола Григорович), благочинний Спасо-Преображенського Мгарського чоловічого монастиря;
189.    Мамон Василь Олександрович, завідуючий господарською частиною єпархіального управління.

Рівненська
190.    Протоієрей Іоанн Зіновійович Солодчук, секретар єпархіального управління, настоятель Свято-Воскресенського кафедрального собору м.Рівне;
191.    Ігуменя Михаїла (Заєць Ніна Максимівна), настоятелька Свято-Миколаївського жіночого монастиря с.Городок Рівненського р-ну;
192.    Антонюк Святослав Аркадійович, директор українсько-польської нафтогазової компанії.

Сарненська
193.    Архідиякон Іларій (Новак Віталій Анатолійович), клірик Свято-Покровського кафедрального собору м.Сарни;
194.    Архімандрит Антоній (Грибан Олександр Миколайович), намісник Свято-Покровського чоловічого монастиря с.Великі Цепцевичі Володимирецького р-ну;
195.    Комар Андрій Олександрович, парафіянин Свято-Покровського кафедрального собору м.Сарни.

Сєверодонецька
196.    Архімандрит Захарій (Ганущак Олег Анатолійович), настоятель храму ікони Божої Матері «Спорителька хлібів» м.Сватово;
197.    Архімандрит Іоасаф (Штанько Максим Вікторович), намісник Свято-Іллінського чоловічого монастиря с.Варварівка;
198.    Костіков Володимир Анатолійович, староста Свято-Духівського храму м.Сватово.

Сімферопольська
199.    Протоієрей Олександр Якушечкін;
200.    Ієромонах Каліник (Чернишов);
201.    Малиборський Володимир Антонович.

Сумська
202.    Протоієрей Миколай Федорович Смакоуз, благочинний храмів м.Суми;
203.    Ігумен Смарагд (Петренко Сергій Валерійович), намісник Свято-Миколаївського подвір’я с.Миропілля;
204.    Кисіль Андрій Юрійович.

Тернопільська
205.    Протоієрей Степан Степанович Балан, секретар єпархіального управління, настоятель кафедрального собору свв.мцц. Віри, Надії , Любові та матері їх Софії м.Тернополя;
206.    Ігумен Геронтій (Галій), намісник чоловічого монастиря св. Іоанна Милостивого с.Малі Загайці Шумського р-ну;
207.    Гачкевич Степан Іванович, парафіянин Свято-Миколаївського собору м.Кременця.

Тульчинська
208.    Протоієрей Сергій Андрійович Маліновський, настоятель Свято-Казанського храму м.Ладижина;
209.    Архімандрит Сергій (Аніцой Сергій Леонідович), секретар єпархіального управління;
210.    Курдій Валентина Петрівна, уставщик Свято-Успенського храму м.Тульчина.

Уманська
211.    Протоієрей Олександр Васильович Смагло, настоятель храму Всіх святих м.Умані;
212.    Монахиня Феодора (Нижник Ірина Віталіївна), старша сестра Свято-Пантелеімонівського жіночого монастиря с.Одай Жашківського р-ну;
213.    Гордій Микола Васильович, парафіянин Свято-Миколаївського храму м.Умані.

Харківська
214.    Протоієрей Іосиф Олексійович Денькович, ключар Свято-Благовіщенського собору м.Харкова;
215.    Ігумен Нестор (Петренко Вадим Володимирович), благочинний Свято-Покровського чоловічого монастиря м.Харкова.
216.    Залога Денис Валерійович, референт Вікарія Харківської єпархії;

Херсонська
217.    Протоієрей Петро Михайлович Коваль, настоятель Єкатеринівського собору м.Херсону;
218.    Ігумен Феофан (Михайлов Андрій Іванович), в.о. намісника Покровського чоловічого монастиря с.Музиківка Білозерського р-ну;
219.    Рева Тетяна Василівна, старший редактор ХОДТРК «Скіфія».

Хмельницька
220.    Протоієрей Василь Степанович Дронюк, благочинний Старокостянтинівського округу, настоятель храму Різдва Пресвятої Богородиці  м.Старокостянтинова;
221.    Ігуменя Іоасафа (Ваврійчук Людмила Петрівна), настоятелька жіночого монастиря «Живоносне Джерело» с.Зиволійки;
222.    Кухар Василь Миколайович, парафіянин Свято-Покровського кафедрального собору м.Хмельницького.



Хустська
223.    Протоієрей Іван Михайлович Левко, настоятель Свято-Михайлівського храму с.Сокирниця Хустського р-ну;
224.    Архімандрит Симеон (Голубка Степан Михайлович), намісник Свято-Симеонівського чоловічого монастиря м.Виноградова Хустського р-ну;
225.    Гичка Олексій Іванович, парафіянин Свято-Михайлівського храму с.Сокирниця Хустського р-ну.

Черкаська
226.    Протоієрей Сергій Іванович Чумак, благочинний Черкаського округу;
227.    Ігуменя Мотрона (Гребенович Є.М), настоятелька Свято-Троїцького Мотронинського жіночого монастиря с.Мельники Чигиринського р-ну;
228.    Гунько Олег Миколайович, староста Свято-Михайлівського собору м.Черкаси.

Чернігівська
229.    Протоієрей Мандзюк Феодор Федорович, секретар єпархіального управління, клірик Свято-Троїцького кафедрального собору м.Чернігова;
230.    Архімандрит Варфоломій (Ромашко Володимир Миколайович), намісник Різдва-Богородиці чоловічого монастиря с.Домниця Менського р-ну;
231.    Малишко Сергій Вадимович, парафіянин Спасо-Преображенського собору м.Чернігова.

Чернівецька
232.    Архімандрит Тихон (Чижевський Степан Васильович), клірик Свято-Духівського кафедрального собору м.Чернівці;
233.    Архімандрит Лонгин (Жар Михайло Васильович), намісник Свято-Вознесенського чоловічого монастиря с.Банчени Герцаївського р-ну;
234.    Гуцул Сергій Олександрович, парафіянин Свято-Духівського кафедрального собору м.Чернівці.

Шепетівська
235.    Протоієрей Богдан Петрович Никитюк, завідуючий канцелярією Шепетівської єпархії, клірик Свято-Михайлівського кафедрального собору;
236.    Архімандрит Роман (Кимович Дмитро Дмитрович), намісник Свято-Різдва-Богородичного чоловічого монастиря с.Городище Шепетівського р-ну;
237.    Гурєєв Олександр Володимирович, регент хору кафедрального собору ікони Божої Матері  «Неопалима Купина» м.Нетішина.