Вітальне слово Блаженнішого Митрополита Володимира до учасників Всеукраїнського форуму сім’ї

 

Шановні учасники Всеукраїнського форуму сім’ї!

Українська Православна Церква разом з суспільством занепокоєна руйнацією сімейних цінностей у нашій державі.Причина тому — десятиліття войовничого атеїзму, втрата багатьма людьми християнського світогляду та моральності.


Церква вкладає свій посильний внесок у виховання молоді та підготовку її до подружнього життя, бо сім’я —є майбутнім підґрунтям як держави, так і Церкви. Дякувати Богові, зараз ми маємо набагато більше можливостей спілкування з молоддю з ціллю виховати підростаюче покоління у православній вірі та традиціях їх віруючих батьків, що дало б їм надійні засади для подружнього життя та впевненість у своєму майбутньому. Але на жаль, ще й зараз на шляху Святої Церкви утворюються штучні перепони для її місіонерської діяльності серед молоді, яка, таким чином, залишається без спасенного євангельського благовістя і засвоєння ієрархії цінностей, без розуміння яких неможливе щасливе та стабільне подружнє життя.


Справа, за для якої Ви зібрались є дуже важливою та необхідною і такою, яка націлена на майбутнє України. Віримо, що сплановані Вами заходи дадуть свої добрі сходи у ділі виховання молодих наречених, підвищення моральності та стабілізації ситуації стосовно зміцнення сім’ї. Формування міцної християнської сім’ї є тою спільною справою, яку Свята Православна Церква та держава повинні робити разом, сприяючи таким чином духовному оздоровленню нашого суспільства, особливо його молодих паростків, і формуванню тих чинників, які будуть допомагати всебічному розквіту української нації.


Щиро бажаємо Вам і всім, хто усвідомлює свою відповідальність за реалізацію сімейної політики та розвиток моральності, Господньої допомоги у цій нелегкій справі.


Прикликаю на всіх Вас Боже благословення!


З повагою,


+ ВОЛОДИМИР
МИТРОПОЛИТ КИЇВСЬКИЙ І ВСІЄЇ УКРАЇНИ,
ПРЕДСТОЯТЕЛЬ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕ
РКВИ