Вітальне слово Блаженнішого Митрополита Володимира вчителям, медичному персоналу, працівникам та вихованцям Цюрюпинського будинку-інтернату з наступаючими святами Святителя Миколая, Новим роком та Різдвом Христовим

ДИРЕКТОРУ ЦЮРУПИНСЬКОГО ДИТЯЧОГО
БУДИНКУ-ІНТЕРНАТУ
КНЯГНІЦЬКІЙ Т. Г.
 

Шановна Тетяно Григорівно!

Сердечно вітаємо Вас, вчителів, медичний персонал, працівників та вихованців будинку-інтернату з наступаючими святами Святителя Миколая, Новим роком та Різдвом Христовим!

Свята, що наближаються, незалежно від нашого віку, повертають нас у дитинство. Всі ми чекаємо подарунків, доброго слова, просимо у Бога добра, здоров’я та щастя для себе та рідних людей. В ці дні для наших близьких особливо необхідіні турбота, щирість та тепло.

Ви щодня нетесе своє тепло та турботу дітям, якими Ви опікуєтесь. Ви обрали тяжкий, але спасительний і добрий труд – піклуватися про дітей, яким в силу їх фізичних вад вкрай необхідна ваша щоденна турбота.

Бажаємо всім вам помочі Божої, радості та духовної втіхи.

Звертаючись до вихованців-діточок, бажаємо, щоби Господь торкнувся кожного з них Своєю Благодаттю. Ви надзвичайні діти: добрі, щирі, талановиті та наполегливі. Нахай з вами завжди буде Покров Божої Матері та заступництво всіх угодників Божих.

Просимо Вас прийняти Наші Різдвяні подарунки.

Прикликаємо на всіх Боже благословення.
 
З повагою,
†ВОЛОДИМИР,
Митрополит Київський і всієї України,
Предстоятель Української Православної Церкви