Вітальний лист Блаженнішого Митрополита Володимира випускникам Національного медичного університету імені О.О. Богомольця (м. Київ, 31 травня 2012 року)

Шановні випускники! Вельмишановні викладачі та наставники!


Національний медичний університет імені О.О. Богомольця славиться своєю історією. Він дає висококваліфікованих лікарів та видатних діячів науки багатьом країнам світу. Усвідомлення цього накладає неабияку відповідальність на тих, хто працює і навчається в університеті нині.


Ми вітаємо випускників 2012 року: лікарів і провізорів із закінченням навчання в цьому учбовому закладі і з початком нового важливого етапу в вашому житті.


Шановні випускники! Сьогодні для вас радісна і тривожна пора - позаду роки нелегкого навчання, а попереду наполеглива праця.


Сучасне життя спонукає сприймати професію, як засіб кар’єрного зросту. Але професія медика – це, в першу чергу, служіння ближньому. Саме до цього спонукатиме вас Клятва лікаря, яку ви проголошуєте в цей день, а також  приклад життя багатьох видатних лікарів, в тому числі випускників вашого університету. Пам’ятайте, що саме ви робите професію лікаря благородною.


Церква завжди вчить шанувати лікарів, в руках яких – одне з найбільших дарів Бога – здоров’я людини. Людська хвороба, з якою ви боротиметесь все своє життя це результат руйнівної дії гріха. Святе Письмо говорить, що істинним Лікарем являється Бог. Нехай віра в Бога допоможе вам стати справжніми митцями, які творитимуть здорову націю.


Прикликаю на всіх вас Боже благословення!

+ВОЛОДИМИР
Митрополит Київський і всієї України,
Предстоятель Української Православної Церкви