Єпископат

АРСЕНІЙ, Єпископ Святогірський

4 грудня 2005 року, Свято-Успенська Святогірська Лавра

ЛУКА, Єпископ Васильківський

12 листопада 2005 року, Свято-Успенська Києво-Печерська Лавра

АГАПІТ, Єпископ Мукачівський і Ужгородський

21 листопада 1998 року, Свято-Успенська Києво-Печерська Лавра

ІНОКЕНТІЙ, Єпископ Конотопський і Глухівський

4 жовтня 1994 року, Свято-Успенська Києво-Печерська Лавра

ІПОЛИТ, Єпископ Хустський і Виноградівський

15 серпня 1992 року, Свято-Успенська Києво-Печерська Лавра

ФИЛИП, Архієпископ Полтавський і Кременчуцький

29 грудня 2001 року, Свято-Успенська Києво-Печерська Лавра

ВОЛОДИМИР, Архієпископ Почаївський

2 грудня 2000 року, Свято-Успенська Почаївська Лавра

Syndicate content