Єпископат

НИФОНТ, Митрополит Луцький і Волинський

30 березня 1990 року, Свято-Володимирський собор, м. Київ

ІОАННИКІЙ, Митрополит Луганський і Алчевський

12 груд­ня 1988 ро­ку, Свя­то-Успенський ка­федраль­ний со­бор, м. Оде­са

АГАФАНГЕЛ, Митрополит Одеський та Ізмаїльський

15 листопада 1975 року, Свято-Володимирський собор, м. Київ

ІОНА, єпископ Обухівський

Вікарій Київської єпархії, Намістник Свято- Троїцького Іонинського монастиря
Голова Синодального відділу у справах молоді

В миру Черепанов Максим Олександрович
Народився 29. 12. 1971 р.
Тезоіменитство 22 січня

КЛИМЕНТ, Єпископ Ірпінський

Вікарій Київської Митрополії, Голова Учбового Комітету при Священному Синоді УПЦ.
У миру — Олег Олександрович Вечеря
Народився 16 серпня 1977 року
Хіротонія 23.07.2012
 

Syndicate content