КИЇВ. Блаженніший Митрополит Володимир звершив богослужіння у Святій Успенській Києво-Печерській Лаврі та возвів у сан митрополита намісника Почаївської Лаври

fotolitopys.in.ua
fotolitopys.in.ua
fotolitopys.in.ua
fotolitopys.in.ua
fotolitopys.in.ua

24 березня Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Володимир вперше (з вересня минулого року) звершив у Свято-Миколаївському храмі, що при резиденції Предстоятеля УПЦ у Києво-Печерській Лаврі, Божественну літургію.

 

Йому співслужили: архієпископи — Почаївський Володимир, Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр та єпископи — Яготинський Серафим і Городницький Олександр.

 

Під час Малого входу Блаженніший Митрополит Володимир з нагоди 20-річчя Предстоятельського служіння Українській Православній Церкві на Кафедрі Київських Митрополитів та на увагу до церковних заслуг по відродженню чернечого життя — відновленню Свято-Успенської Почаївської Лаври, Свято-Пантелеімонівського монастиря м. Києва (в Феофанії), Городницького Свято-Георгіївського Ставропігійного чоловічого монастиря — возвів у сан митрополита архієпископа Володимира;  у сан архієпископа — єпископів Серафима та Олександра.

 

Також за богослужінням Предстоятель УПЦ висвятив у сан священика,  з врученням жовтого наперсного хреста, співробітника Паломницького центру при Відділі зовнішніх церковних зв’язків УПЦ диякона Сергія Бережного.

Фоторепортаж

Відео