КИЇВ. Православні скаути України відвідали Блаженнішого Митрополита Володимира

fotolitopys.in.ua
fotolitopys.in.ua
fotolitopys.in.ua

24 березня Блаженніший Митрополит Володимир у свої резиденції у Києво-Печерській Лаврі прийняв представників Міжнародної мережі православних скаутів «Десмос».

 

У вітальному слові Владика Митрополит зазначив, що робота з молоддю є богоугодною справою і побажав присутнім Божої допомоги. На згадку про зустріч та у благословення Блаженніший Владика подарував кожному невеличкі ікони.

 

Далі скаути мали бесіду із архієпископом Переяслав-Хмельницьким і Вишневським Олександром, який також є членом організації «Православні скаути України». Гості розповіли про скаутинг у різних країнах світу та зазначили, що у багатьох з них єпископи — скаути. В свою чергу владика зауважив, що особисто знайомий з архієреями-скаутами.

 

На зустрічі також були присутні: голова виконавчого комітету організації «Православні скаути України»,  відповідальний за відносини Церкви зі скаутськими організаціями протодиякон Іоан Діденко, голова Ірпінського осередку організації протоієрей Андрій Клюшев і представники Національної організації скаутів України.


Ділячись враженнями, скаути зазначили, що були зворушені зустріччю із Блаженнішим Митрополитом Володимиром а також тим, що мали змогу певний час жити у духовному серці столиці — Києво-Печерській Лаврі.

 

ДО РЕЧІ. «Десмос»  – Міжнародна мережа православних скаутів. Десмос є незалежною організацією скаутів православної християнської віри, які належать до національних організацій-членів Всесвітньої організації скаутського руху. Днями вперше в Україні відбулася щорічна зустріч скаутських організацій, на якій були представники з Ізраїлю, Йорданії, Сербії, Чорногорії, Румунії, Лівану, Греції та Кіпру.

Фото