КИЇВ. Предстоятель УПЦ висловив співчуття родичам загиблих та постраждалим в автомобільній аварії прочанам

КИЇВ. Предстоятель УПЦ висловив співчуття родичам загиблих та постраждалим в автомобільній аварії прочанам

Після завершення Божественної літургії в день Різдва Іоанна Хрестителя в домовому храмі своєї резиденції на території Святої Успенської Києво-Печерської Лаври Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Володимир помолився за упокій загиблих та найскоріше одужання постраждалих в аварії прочан з Росії, що їхали до Києва. Предстоятель УПЦ також висловив свої співчуття родинам загиблих.

«Українська Православна Церква щиро співчуває родинам загиблих прочан та постраждалим в автомобільній аварії паломникам. Біля святинь Успенської Києво-Печерської Лаври ми молимося за упокій загиблих, пам’ятаючи, що в Бога немає мертвих – в Бога всі живі. Ми віримо в життя вічне і в те, що Господь іноді забирає до Себе людину саме в той час, коли вона найближча до Нього і до спасіння своєї безсмертної душі. Вся Повнота Української Православної Церкви також щиро молиться за одужання постраждалих під час аварії та відновлення душевного спокою родичів та близьких загиблих».

Блаженніший Митрополит Володимир надіслав співчуття митрополиту Псковському і Великолукському Євсевію та послу Російської Федерації в Україні.