Українська Православна Церква звернулася в Національну експертну комісію України з питань захисту суспільної моралі стосовно поширення організаторами семінару «Початок світу» рекламних плакатів антихристиянської спрямованості

 

Семінар «Початок світу» має бути проведений 21 грудня в музеї Івана Гончара, що поблизу Києво-Печерської Лаври. Судячи із зображення на афіші (оголена дівчина, імітуюча розп’яття) і заяв про те, що мова на семінарі піде про дохристиянські вірування і обряди, а також про давні погляди на історію походження світу – семінар спрямований на зруйнування традиційної моралі, а також на провокування конфлікту на релігійній основі. 


У зв’язку з цим, з благословення Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира, голові Національної експертної комісії України з питань захисту суспільної моралі Костицькому В.В. було надіслано листа з проханням вжити всіх передбачених законодавством України вичерпних правових заходів по виправленню даної ситуації та по недопущенню подібних проявів кощунства у майбутньому.