![]() + + + |
|
КИЇВ. Президент України визнав Голодомор злочином безбожного режима та результатом політики войовничого атеїзму і попросив Предстоятеля УПЦ "вознести молитви за душі невинно убієнних" 20 листопада 2008 Адреса публікації: http://orthodox.org.ua/uk/2008/11/20/3858.html ![]() У листі Президента України Віктора Ющенко до Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира говориться:
Ваше Блаженство!
У ці дні світ вшановує пам"ять мільйонів жертв Голодомору 1932-1933 років в Україні. Щиро вдячний Вам за синодальне Звернення Української православної церкви з нагоди 75-х роковин цієї трагедії. Злочин, учинений проти нашої нації безбожним сталінським режимом, був геноцидом, метою якого було "знищити саму душу народу, привести її до повного духовного рабства". Голодомор став однією з найбільших гуманітарних катастроф в історії людства, підготовці якої сприяла й запроваджена камуністами політика войовничого атеїзму. Сьогодні Україна відроджується у вірі Христовій, відновлює свою історичну па"ять і національну гідність, свідченням чого є і вшанування жертв Голодомору. Прошу Вас, Ваше Блаженство, вознести молитви за душі невинно убієнних. Нехай Ваша мудрість та самовіддане служіння українському народові і надалі сприяють зміцненню його духовності й утвердженню високих християнських цінностей. Віктор Ющенко. Застереження:
1. Усі матеріали, що опубліковані на сайті, відповідають офіційним документам, але не можуть бути використані в їх якості з метою оскарження, передруку в пресі або для інших, в т.ч. юридичних дій.
2. Усi права на матерiали, що опублiкованi на сайтi, захищенi згiдно з українським та мiжнародним законодавством про авторськi права. У разi використання текстiв з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на офіційний сайт "Українська Православна Церква" обов'язкове, при використаннi матерiалiв в Iнтернетi обов'язкове гiперпосилання на orthodox.org.ua. |